Hakkımızda

Hakkımızda

1996 yılında faaliyetine başlayan Kırmızıgül Kozmetik 2011 yılından itibaren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde 30.000 m2 alan üzerinde kurulu modern fabrikasında ISO, SGS ve GMP standartlarında kozmetik ürünleri üretimi yapmaktadır.

Kırmızıgül Kozmetik Türkiye'de liderlik ettiği kozmetik sektörünün her bir dalında kaliteli ve yenilikçi ürünler geliştirmek için kurulmuştur. Her zaman ilkeli ve kaliteli üretim anlayışıyla hareket eden Kırmızıgül Kozmetik, Türkiye'de ve dünyanın yüzlerce farklı noktasında "Güzel Bir Hayat İçin" sloganıyla müşterilerinin güzelliği ve mutluluğu için üstün özellikli ürünler üretmektedir.

Çağdaş yönetim anlayışı ve profesyönel ekiplerin birleşiminden oluşan geniş kadrosuyla, Ar-ge yatırımlarına önem vererek en son teknoloji ile üretilen ürünlerinde her zaman daha iyiye doğru gelişmeyi hedeflemektedir.

Kırmızıgül Kozmetik Ar-ge çalışmalarını Türkiye ve dünyanın çeşitli noktalarında kurulu laboratuarlarında bilimsel testler ve analizler ışığında, dünya standartlarına uygun koşullar altında titizlikle yürütmektedir. Kırmızıgül Kozmetik alanında uzmanlaşmış ekiplerin kontrolünde üretilen ürünlerin her aşamada kalite kontrol sisteminden geçirerek en son güvenlik standartlarına uygun olarak kozmetik kimyasalları ve aerosol üretimi yapmaktadır.

Hedeflerimiz

Kırmızıgül Kozmetik gerek Türkiye gerekse dünya genelinde çalıştığı tedarikçilerini en saygın firmalar arasından titizlikle seçmektedir. 150'nin üzerinde marka patenti ile Türkiye ve dünyada markalarını garanti altına alarak globalleşen kozmetik pazarında markaları için ciddi yatırımlar yapmıştır. Küreselleşerek devam eden rakabetçi bir ortamda markalaşma yatırımlarını tüketicilerin beğeni ve tercihlerine göre konumlandırmaya devam etmektedir.

Erkek ve bayan kuaförlerine yönelik profesyönel ürün segmentinde 300'ün üzerinde farklı ürün ile piyasaya liderlik eden Kırmızıgül Kozmetik, kuaförlerin ve son kullanıcıların beklentilerine uygun ürünleri sağlık konusuna büyük bir hassasiyetle yaklaşarak üretmektedir.

Kırmızıgül Kozmetik 5 kıtada, 86 ülkeye ihracat yapmakta ve ihracat yaptığı ülkelerin sayısını her geçen gün artırmaktadır. Dünyanın değişik noktalarında profesyönel ürünlerden kişisel bakım ürünlerine kadar ulaşan geniş bir yelpazede tüketicilerle buluşmaktadır.

Dünya çapında kadın ve erkekleri "bakımlılık ihtiyacı" noktasında yepyeni çözümlerle tanıştırıyoruz. Etik değerler gereği önemli bir sorumluluk yüküyle birlikte her zaman gelişen ve değişen bir anlayışla üretimimizi sürdürmeye devam ediyor, geleceğe emin adımlarla gidiyoruz.

Güzel bir hayat için Kırmızıgül Kozmetik.

Kurumsal tanıtım ve bilgilendirme filmi. VİDEOYU İZLE